راهنمای کامل حفاظت از حریم خصوصی در فیس‌بوک

2509-complete-guide-facebook-privacy-download

فیس‌بوک برای همه جذابیت دارد اما برخی از این نگران هستند که مبادا اطلاعات شخصی یا نه‌چندان خصوصی آنها در اختیار افراد نامناسبی قرار گیرد. این افراد بهتر است که از مناسب بودن تنظیمات امنیتی فیس‌بوک خود اطمینان حاصل کنند. البته این اصلاً کار راحتی نیست زیرا هر روز قابلیت‌های جدیدی به فیس‌بوک اضافه می‌شوند و معمولاً گزینه‌هایی که به صورت پیش‌فرض در این قابلیت‌ها وجود دارند بیشتر متمایل به انتشار اطلاعات شخصی شما هستند تا حفظ آنها.

گر می‌خواهید بدانید که همین الآن، چقدر از اطلاعات شخصی شما در اختیار عموم قرار دارد و همگان می‌توانند آن را ببینند، توصیه می‌کنم سه ابزار مفید برای بررسی کیفیت حریم شخصی در فیس‌بوک را مشاهده کنید.

با توجه به آنچه گفته شد، صدها تغییر کوچک باید در تنظیمات فیس‌بوک خود انجام دهید تا دقیقاً بتوانید کنترل کنید که چه کسانی حق دسترسی به اطلاعات شخصی شما را داشته باشند.

دانلود دفترچه راهنمای حفظ حریم شخصی در فیس‌بوک

دستورالعمل و راهنمای کاملی که امروز برای دانلود شما معرفی می‌کنیم می‌تواند کمک زیادی به حفظ امنیت و اطلاعات خصوصی و حریم شخصی شما در فیس‌بوک بکند. این دفترچه راهنما به شما نشان می‌دهد که اکثر اطلاعات شما تا چه حد عمومی هستند و چگونه باید جلوی عمومی بودن آنها را گرفت.

برخی از مواردی که در این راهنمای جالب ارائه شده‌اند عبارتند از:

 • چگونه مطمئن شویم دیدگاهی که برای یک دوست گذاشته‌ایم را همکاران اداری نمی‌بینند؟
 • آپلود کردن چیزهای شخصی به فیس‌بوک چه عواقبی دارد؟
 • کنترل اینکه آیا دیگران می‌توانند مکان شما را پیدا کنند یا خیر؟
 • محافظت از صفحه فیس‌بوک در مقابل جستجوی گوگل
 • جلوگیری از مشاهده صفحه فیس‌بوک شما توسط کاربران ناخواسته
 • حذف کامل صفحه فیس‌بوک چگونه باید انجام شود؟

دفترچه راهنمای کامل امنیت و حفظ اطلاعات و حریم شخصی در فیس‌بوک را می‌توانید مستقیماً  از اینجا دانلود نمایید. این دستورالعمل توسط آنجلا آلکورن نوشته شده و توسط makeuseof منتشر گردیده است.

موضوع: امنیت در دنیای مجازی برچسب‌ها: , , . علامت‌گذاري: پيوند جاودان. ارسال ديدگاه يا بازتاب: پيوند بازتاب.
 • مشترک شوید:

2 ديدگاه

 1. ارسال‌شده در تاريخ 2011/10/19 و ساعت 9:37 ق.ظ | پيوند جاودان

  به دوستان پيشنهاد مي كنم حين استفاده از شبكه هاي اجتماعي اين موارد را رعايت كنند :

  http://www.elmefarda.com/%d8%b9%d8%b6%d9%88%d9%8a%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d8%b4%d8%a8%d9%83%d9%87-%d9%87%d8%a7%d9%8a-%d8%a7%d8%ac%d8%aa%d9%85%d8%a7%d8%b9%d9%8a/

 2. shiva
  ارسال‌شده در تاريخ 2011/06/04 و ساعت 4:39 ق.ظ | پيوند جاودان

  سلام.می خواستم سوال کنم آیا راهی هست که در فیس بوک پروفایل و نوشته های ما را فقط دوستان ببینن،یعنی حتی اگر دیوار دوستمان باز باشه هیچ کس جز دوستان خود من نتونن نوشته منو روی دیوار اون ببینن.حتی نتونن منو تو لیست دوستانم هم ببینن.

ارسال ديدگاه

ايميل شما هرگز منتشر نشده يا به ديگران داده نخواهد شد. قسمت‌هاي ضروري با علامت * مشخص شده‌اند

*
*

شما مي‌توانيد از اين كدهاي HTML استفاده كنيد: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 • مشترک شوید: