جستجوی اطلاعات در انجمن‌های آنلاین و تابلوهای اعلانات

37-search-information-in-forums-message-boards

انجمن‌های آنلاین منابع بسیار خوبی از صحبت‌های مبادله‌شده بین افراد مختلف، نظرات هوشمندانه و اطلاعات مفید در موضوعات مختلف هستند. با اینکه موتورهای جستجو در یافتن اطلاعات به خوبی عمل می‌کنند اما ابزارهای جستجوی اختصاصی مانند Zhift می‌توانند اطلاعات مرتبط‌تر و جدیدتری را از اعماق انجمن‌های اختصاصی آنلاین و تابلوهای اعلانات یافته و به شما نشان بدهند. صفحه اول این ابزار جستجو که در آدرس http://www.zhift.com قرار دارد، ظاهری کاملاً ساده همانند گوگل دارد.

از ویژگی‌های دیگری که این جستجوگر دارد می‌توان به جستجوی فایل‌های PDF و جستجوی پیام‌های جدید در انجمن‌ها اشاره کرد که لینک‌های آن در بالای صفحه اول سایت Zhift قرار گرفته‌اند. یک استفاده جالب که می‌توان از این ویژگی آخر (یعنی جستجوی پیام‌های جدید) به عمل آورد برای وبلاگ‌نویسان است. وبلاگ‌نویسان می‌توانند از این طریق، انجمن‌های تخصصی مرتبط با موضوع پست خود را که در آن افرادی در حال صحبت و تبادل‌نظر درباره موضوع مربوطه می‌باشند یافته و با نظر دادن در آن انجمن‌ها برای خود خواننده‌های بیشتری دست و پا کنند.

موضوع: جستجو در انبوه اطلاعات برچسب‌ها: , , , . علامت‌گذاري: پيوند جاودان. ارسال ديدگاه يا بازتاب: پيوند بازتاب.
  • مشترک شوید:

ارسال ديدگاه

ايميل شما هرگز منتشر نشده يا به ديگران داده نخواهد شد. قسمت‌هاي ضروري با علامت * مشخص شده‌اند

*
*

شما مي‌توانيد از اين كدهاي HTML استفاده كنيد: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  • مشترک شوید: