جستجوی رزومه (سوابق کاری) در گوگل

اگر خواننده دائمی تفریح‌وار باشید حتماً یادتان هست که دو روش برای جستجوی رزومه یا سوابق کاری در اینترنت معرفی کردیم. یکی از آنها جستجوی سفارشی گوگل بود.

اگر می‌خواهید رزومه شغلی/آموزشی/ تحقیقاتی برای خود بنویسید و به دنبال نمونه‌های خوب به عنوان الگو می‌گردید یا اینکه فقط کنجکاو هستید از سوابق شغلی/آموزشی/تحقیقاتی دیگران سر در بیاورید، می‌توانید با استفاده از جعبه جستجوی زیر به جستجوی گوگل برای یافتن این رزومه‌ها بپردازید.

کافی است موضوع یا رشته یا هر کلمه دلخواهی را در جعبه جستجوی زیر بزنید تا فایل دانلود رزومه‌های مربوطه (اعم از pdf، doc و rtf) از طرف گوگل در اختیار شما قرار گیرد. البته یادتان باشد که بعد از اینکه کلمه مورد نظر را وارد کرده و دکمه جستجو را کلیک کردید، دو گزینه «جستجوی دقیق رزومه‌ها» و «جستجو با دقت کمتر» برای شما نمایش داده می‌شود که با کلیک روی آنها می‌توانید به نتیجه دلخواه خود برسید.

اگر ظاهر آشنای گوگل را ترجیح می‌دهید، می‌توانید به صفحه‌ی موتور جستجوی سفارشی رزومه‌ها در گوگل مراجعه کنید یا اینکه از اینجا آن را به عنوان یک ابزار  به صفحه‌ی شخصی خود در گوگل (igoogle) بیافزایید. اگر هم وبلاگ یا سایتی دارید و تمایل دارید که این موتور جستجو را به عنوان یک ابزار در اختیار خوانندگان و بازدیدکنندگان خود قرار دهید، کد مربوطه را از اینجا بگیرید.

Loading

  • مشترک شوید: